Ana sayfa YAŞAM Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliğine plaket

Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliğine plaket

0

Okullar yaz tatiline girdi. Afyon Atatürk İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri mezun olup ortaokulun yolunu tutarken alt sınıflar ise bir üst sınıfa girmenin keyfini yaşadılar. 2017-2018 eğitim öğretim dönemi Atatürk İlkokulu Okul Aile birliği üyelerine Okul Müdürü Rıfkı Bölükbaş teşekkür plaketi verdi.

Karne ve diplomalar verildikten sonra okul bahçesinde yapılan törende okul birincileri, sporda başarılı olan öğrenciler ve okul aile birliğine okul yönetimi tarafından plaket verildi. Okul Aile Birliği üyeleri Başkan Selçuk Altuntuğ, Başkan Yardımcısı Serap Akçam, Ömer Mazi, Ahmet Taşpınar ve Şerife Demirpençe ile denetleme kurulu üyesi Mesut Kuyucu’ya okul Müdürü Rıfkı Bölükbaş tarafından plaket verildi.

Okul Müdürü Rıfkı Bölükbaş, “Okul Aile birliği üyelerimize bu güne kadar yapmış oldukları çalışmalar, destek ve katkıları için teşekkür ederim. Okul yönetimi ile öğrenci velileri arasında sağladıkları uyumlu çalışmaları ile bizlerin ve çocuklarımızın daha sağlıklı bir eğitim dönemi yaşamamıza katkı sundular. Sizlerin huzurunda hepsine teşekkür ediyorum” dedi.