Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Ailenize ailemiz gibi bakıyoruz

Ailenize ailemiz gibi bakıyoruz

425
0

Çelebi Danışmanlık 2017 yılında hizmet vermeye başlayan belgeli, ruhsatlı bir Özel İstihdam Bürosudur. Kurulduğu yıldan itibaren yüzlerce aileye hizmet vermiş sektörde dürüst ve güvenilir olarak anılmayı hedeflemiş ve hedefine ulaşmış bir firmadır.

Her bakıcı talep eden ailemizin hikayesi, istekleri farklı olsa da amaçları çoğu zaman aynıdır. Güvenilir deneyimli istikrarlı çalışacak bir bakıcı. Öncelikle yaptığımız iş, bize bakıcı talebiyle gelmiş olan ailenin ne istediğini çok iyi anlamak. Ailemizden istekleri doğrultusunda çok detaylı bir talep çalışması yapmak. En önemli ve ilk aşama TALEPLERİ ANLAYABİLMEK! Bu yüzden en ince ayrıntısına kadar isteklerinizi ve beklentilerinizi tek tek inceliyoruz. Ardından Çelebi Danışmanlığın portföyüne dahil olmayı başarabilmiş yüzlerce adaydan sizlerin taleplerine uygun bakıcı adaylarımızı arayıp ailemizin talepleri hakkın Firmamızın takibinde bakıcınız evinizde çalışmaya başlıyor. Firmamız belirli süre ile sizleri ve bakıcıyı arayarak çalışmanızın nasıl gittiğini ve süreci takip ediyor. Sorunsuz ve istikrarlı bir çalışma süreci için ailelerimizi yalnız bırakmıyoruz. Ya da görüşme yapıyor ve bakıcı adaylarımız ile sizleri ofisimizde bir araya getiriyoruz.

Afyon’un ilk ve tek bakıcı firmasıyız

Eskişehir’de 3 yıldır hizmet veren Çelebi Danışmanlık, yeni şubesiyle Afyon’un ilk ve tek bakıcı firması olarak kuruldu. Sevdiklerinizi, ailenizi güvenle emanet edeceğiniz ve onlara kendi ailemiz gibi bakacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Çocuk bakımı, yaşlı bakımı, hasta bakımı gibi birçok alanda uzman ve tecrübeli ekibimizle 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır bir kadromuz var. Biz Çelebi Danışmanlık olarak bu hizmetin Anadolu’da ki öncülerinden biri olarak 2017 yılında Eskişehir’de kurulduk ve Afyon’un ilk ve tek firması olarak da yeni şubemizi burada açarak hizmet vermeye başladık.

Biz ailelerimizle bakıcılar arasında aracılık yapıyoruz. Bakıcılarımız ailelere olduğu kadar bizde sorumlulukları var. Hiç kimse sevdiklerini referanssız bakıcıya emanet etmek istemez, güvenilir ve uzman ellere teslim etmek ister. İşte o güvenilir ve uzman eller Çelebi Danışmanlık size bir telefon kadar yakın.    

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz