Ana sayfa YAŞAM Afyon’dan sonra Uşak’ta By Pelle açtılar

Afyon’dan sonra Uşak’ta By Pelle açtılar

0

Afyon’da AFİUM ve Söztürk otelde By Pella ayakkabı ve çanta mağazası açan Erhan ve Nazan Kaya tarafından 3 mağaza Uşak’ta hizmete girdi. Mağaza ilk gününde müşteri akınına uğradı.

Uşak’ta açılan mağazanın ilk günü Uşak’ın cemiyet hayatının tanınmış isimleri akın etti. İlk alışverişe gelenler arasında Prof. Dr. Nuray Şahinler, Prof. Dr. Suat Şahinler, Avukat Tuncay Gökmen ve eşi Cafelife yazarı Fatma Gökmen, Erdinç ve Seba Duygulu, Timoti ve Neşe Oleley’de vardı.

By Pelle sahibi Erhan Kaya, “Afyon’da iki şubeden sonra Uşak ile yolumuza devam ediyoruz. Dünyaca ünlü ayakkabı ve çantaları Afyon ve Uşaklıların ayaklarına getirmek istedik. Üstelik çok daha uygun fiyatlara. İlk günden bizi yalnız bırakmayan Uşaklı dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Uşak-By Pelle’nin ilk gününde yalnız bırakmayanlar arasında Prof. Dr. Nuray Şahinler, Prof. Dr. Suat Şahinler, Avukat Tuncay Gökmen ve eşi Cafelife yazarı Fatma Gökmen, Erdinç ve Seba Duygulu’da vardı.

Uşak1- Prof. Dr. Nuray Şahinler, Prof. Dr. Suat Şahinler ikişer çift ayakkabı aldılar. Nuray Hanım modayı takip ederken Suat hoca ise daha çok spor ve rahat ayakkabıları tercih etti.

Uşak2-By Pelle’nin ilk gün müşterileri arasında Timoti ve Neşe Oleley’de vardı. Üstelik ilk günün alış veriş rekoru onlarda. Tam 6 çift ayakkabı alan Oleley çifti sadece kendileri için değil aile büyükleri içinde ayakkabı aldılar.

Uşak3-Afyon’da iki şubeden sonra Uşak’ta ayakkabı ve çanta mağazası açan Erhan ve Nazan Kaya çifti ise ilk gün kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ettiler.