Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Afyon’a güzellik katan Op. Dr Gülşah Yunusoğlu

Afyon’a güzellik katan Op. Dr Gülşah Yunusoğlu

136
0

Afyon’un ilk ve tek Estetik Kliniği olma özelliğini taşıyan DefnEstetik, Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Gülşah Uslu Yunusoğlu Afyon’a güzellik katmaya devam ediyor.

13 yıllık plastik cerrahi sektöründe olan Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu, yurdun birçok yerinde görev yaptıktan sonra Eskişehir’de ulusal bir özel hastanenin estetik doktoru olarak görev yapıyordu. 2016 yılında kendi memleketi olan Afyon’da şehrin ilk ve tek Estetik Kliniğini açtı. Kısa sürede fark yaratan Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu, yazılarıyla yeniden bizlerle olacak.

Afyon’un ilk ve tek estetik kliniğini açan Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yunusoğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi görevini tamamladıktan sonra 2007 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında başladığı ihtisasını 2012 yılında tamamladı. Uzman Hekim olarak mecburi hizmetini Şırnak Devlet Hastanesi ve Afyon Devlet Hastanesinde tamamladıktan sonra Eskişehir Acıbadem Hastanesinde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı. 2016 yılında ise Afyon’a dönerek kendi kliniğini açtı.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz