Ana sayfa YAŞAM AFİKAD’ın ziyaretçileri

AFİKAD’ın ziyaretçileri

0

Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) henüz bir yıllık bir dernek olmasına rağmen ses getiren işlere imza atmaya devam ediyor.

AFİKAD 1. Kuruluş yıl dönümü kahvaltısına Milletvekilleri Hatice Dudu Özkal ve Burcu Köksal’ın katılmasından sonra bu kez de CHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan ve Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İl Başkanı Kemal Demirkırkan, Kadın Kolları Başkanı Hafize Özmen ve partililer ziyaret ederk dernek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

AFİKAD Başkanı Tülin Helvacıoğlu, “Afyon’un çalışkan, üreten ve istihdam sağlayan kadınlarının bir araya gelmesiyle kurulan Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği henüz bir yılını yeni tamamladı. Proje odaklı çalışmalarımız var ve birçoğunda önemli mesafe aldık. Birkaç ay içinde hayata geçireceğimiz projelerimizle kadınlara ve çocuklara yönelik çalışmamız ile Afyonluların karşısında olacağız” dedi.

AFİKAD’ın çalışmalarını yakından takip eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’da dernek yönetimi ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Veysel Eroğlu, bürokratlara talimat vererek AFİKAD’ın projeleri Afyon için çok önemli ve gerekli desteğin yapılmasını istedi. Bakan Eroğlu, Dernek Başkanı Tülin Helvacıoğlu, “Çalışmalarımız son aşamaya geldi. Katkılarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum” dedi.

İkbal otelde yapılan AFİKAD, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu görüşmesine Dernek Başkanı Tülin Helvacıoğlu, Dernek Üyeleri Nalan Karcı, Nimet Can Balkan, Merve Şensoy, Tülin Helvacıoğlu, Bakan Veysel Eroğlu, Basak Nakilcioğlu, Yasemin Bor ve Sevil Kütahya katıldı.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz