Ana sayfa YAŞAM Adem Aslan’a ziyaret

Adem Aslan’a ziyaret

0

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Afyonkarahisar Şubesi Kurucusu Fatih Filizatan ve Kurum Müdürü Emine Şapcı, Afyon Sağlık Bilimleri Üniversite Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr Adem Aslan’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Kurucusu Fatih Filizatan, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin ve Prof. DR. Adem Aslan’ın yeni görevinin hayırlı olması temennesinde bulunarak, üniversitenin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Ziyarette, Prof. Dr. Adem Aslan’ın daha önce Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunda tamamlamış olduğu İngilizce Eğitim programının sertifikası Kurum Müdürü Emine Şapcı tarafından Prof. Dr. Aslan’a takdim edildi. Sertifikasını alan Aslan, Amerikan Kültür’ün sunduğu Avrupa Birliği onaylı bu sertifikasyon sistemiyle EUROPASS’dan yararlanıp Avrupa Birliği ülkelerinde vize kolaylığı sağlanacağı anlatıldı.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursundaki gelişmelerden bahseden Fatih Filizatan, artık yabancı dil öğrenmek ya da mesleki kariyer yapmak isteyen öğrencilerinin dünyanın en başarılı eğitim kurumlarının olduğu İngiltere Brigton’da eğitim verebileceklerini belirterek, Prof. Dr. Adem Aslan’ı da İngiltere Brigton’daki Executive MBA (Yüksek Lisans ) programına davet etti.