Mutluluğa yelken açtılar Özlem Çelik&Mehmet Sivritepe

5 yıl önce mutluluğa yelken açan Özlem Çelik ve Mehmet Sivritepe evlilik limanına çıktılar. Gardın Kale otelde yapılan muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştiren genç çifti aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Meteor Ajansın yaptığı organizasyonla dünya evine girdiler.

Gelin ve damat, “Arkadaşlarımız, değerli konuklarımız ve ailelerimizin büyükleri önce Allah’ımızın sonra sizlerin destekleri ile birlikte Özlem Çelik ve Mehmet Sivritepe olarak biz 15 Haziran 2019 Cumartesi günü “mutluluk” adında bir oyunu sizler için sahneye koyduk. Tek perdelik bu oyun için aylarca hatta senelerce emek vererek çalıştık ve mutluluk içinde bu gece hayatımıza yeni bir perde açtık” diye konuştular.

Özlem Çelik ve Mehmet Sivritepe, konuşmalarını şöyle sürdürdüler, “Sizler gecenin değerli konukları olarak bizleri onurlandırdınız. Sizler ilerleyen saatlerde evlerinize dönerken, biz bu oyunun başrol oyuncuları olarak yaşam bizleri ayırıncaya kadar sahne de var olmanın sözünü veriyoruz. Bu gece çok ama çok mutluyduk hiçbir şey hissetmiyorduk. Üzerimizden ağır bir yük kalkmıştı sanki. Beş yıllık bu beraberliği nihayet evlilikle taçlandırdık. Hepinize teşekkür ederiz” dediler.

Gelin ve Damat düğün boyunca davetlilerle birlikte pistten inmediler. Damat ve gelinin halk oyunlarındaki uyumları zeybek oyununda göz kamaştırdı. Cafelife dergisi olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesinde sekreter Özlem hanımla, Kızılay Kan Bağışı Merkezinde Flebotomi Uzmanı Mehmet Sivritepe çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş

Benzer yazılar