Ana sayfa YAŞAM 14 Şubat Sevgililer Gününü unutmayanlar

14 Şubat Sevgililer Gününü unutmayanlar

0

Tüm dünyada her yıl 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü genelde flört, nişanlı, yeni çıkanlar arasında kutlansa da birde aşkları hiç eskimeyen her zaman romantik aileler var. İşte onlarda her yıl 14 Şubat Sevgililer gününü kutlayanlar var. Peki Afyon’da bu romantik aileler kim bir göz atalım.

Funda ve Gürkan Tutar

Kayra Sigortanın sahipleri olan Funda ve Gürkan Tutar ve dünya tatlısı çocukları Kayra ile birlikte 14 Şubat Sevgililer gününü kutlayanlar arasındaydı. Afyon’un en aktif kadınları arasında yer alan Funda Tutar, siyasetten dernekler, iş gezilerinden dost toplantılarına kadar hemen yer yere yetişmesiyle tanıyoruz. Elbette oğlu Kayra ve eşi Gürkan Beye olan tutkusu her şeyden önce geliyor. Bu nedenle 14 Şubat’ı asla unutmayanlardan.

 

 

14 Şubat aşıkları
Afyon’un güzel Avukatlarından Melehat İpek Yılmaz Göktürk eşi Özgün Göktürk ile 14 Şubat sevgililer günü kutlayanlar arasındaydı. Genç çift gecenin en çok dikkat çeken çifti arasındaydı. Mutlulukları gözlerinden okunan Göktürk ailesi aşklarını hiç kaybetmeyenler arasındaydı.

 

 

 

 

Her yerde birlikteler Mustafa ve Feyza Karanfil
Siyaset ve iş dünyasının popüler isimlerinden biri olan Mustafa Karanfil için iki şey ilk sırada yer alır. Birincisi ailesi, 2.si Fenerbahçe aşkı. Ailece Fenerbahçeli olan Karanfil ailesi aynı zamanda karı koca sürekli bir arada liseli aşıklar gibiler. Elbette hiçbir zaman 14 Şubat Sevgililer Gününü unutmayanlar arasındalar.

 

 

 

 

 

Onlar fenomen

Doktor Mustafa Seçen ve Avukat eşi Nigün Seçen için ne söylesek az gelir. Onlar Afyon’un fenomen ailesi haline geldiler. Adeta bir elmanın iki yarsı gibi olan bay ve bayan Seçen, pozitif halleri, giyim tarzları, Mustafa Seçenin kara gözlükleri, sahne performansları ile her zaman Afyon’un konuşulan isimleri arasında olmayı başarıyorlar. Elbette onlarsız bir 14 Şubat Sevgililer Günü düşünülemez.

 

 

 

 

 

 

 

Kutlama değil hazırlık

Afyon’un çılgın kadını Şule Özürün Bendler’in işlettiği Çengel Cafe 14 Şubat Sevgililer Günü hazırlıkları tamamlandı. Motosiklet tutkunu ve Afyon’dan Nepal’e kadar motosiklet yolculuğu yaparak dikkatleri üzerine çeken Bendler 14 Şubat’ı dostları ve misafirleri ile birlikte kutladı.

 

 

 

Bu kadın işi biliyor

Kimden mi bahsediyoruz? Elbette Hülya Bilgin Özbek’ten. Yeşilyol’da bulunan Özsüt’ün işletmesi ona emanet edildikten sonra fark yaratan Hülya Hanım elbette 14 Şubat için boş durmadı. Özsüt’ün giriş kapısına kırmızı balonlardan kocaman bir kalp yaptı. 14 Şubat’ta misafirler kalbin içinden geçerek girmesi tek kelimeyle mükemmeldi. Basit ama güzel bir uygulamayla fark yaratan Hülya Hanımı tebrik ediyoruz

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz