Ana sayfa AFYONKARAHİSAR 100 yaşındaki Havva nineye evinde çipli kimlik kartı verildi

100 yaşındaki Havva nineye evinde çipli kimlik kartı verildi

212
0

Pandemi kurallarına dikkat ederek buldukları her fırsatta sosyal amaçlı ziyaret ve temaslarına devam eden İlçe Kaymakamımız Osman Bilici ve eşi Filiz Bilici’nin bugünkü ziyareti Gömü Kasabasında yaşayan 100 yaşındaki Hava Yörümez oldu.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin’in de bulunduğu ziyarette; Hava Nine ile görüşen Kaymakam Osman Bilici, ilerleyen yaşına rağmen hayata bakışı ve enerjisi ile gençlere örnek olan Hava Nine’ye, sağlıklı bir ömür geçirmesi dileğinde bulundu.

Belirli bir yaşa gelen insanların yaşayan değerler olarak görülmesi gerektiğini ifade eden Kaymakam Bilici: “Gençlere hayat tecrübesi aktaran, her zaman saygı ve sevgiyi hak eden yaşlılarımızın değerini iyi bilmeliyiz. Onları bu dönemde elimizden geldiğince çok ziyaret etmeli, bir gün kendimizin de aynı ilgiye ihtiyacı olacağını unutmamalıyız. Onların hayır duasını almak çok önemli” dedi.

100 Yaşındaki Hava Yörümez’in Çipli Kimlik Kartı Başvurusu Alındı

Devletimizin şefkatli ellerinin her zaman vatandaşlarımızın üzerinde olduğunu hissettiren Kaymakam Bilici, sağlık sorunları nedeniyle Nüfus Müdürlüğüne gidemeyen 100 yaşındaki Hava Nine’nin, çipli kimlik kartı başvurusu alınarak geçici kimlik belgesi Kaymakam Bilici tarafından kendisine verildi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz